Odwiedź kawiarenkę w Sudetach

Po wędrówkach przez wyjątkowe i pasjonujące sudeckie tereny czas na wyczekany obiad z rodziną. Ciepły, aromatyczny posiłek po zwiedzaniu górskiego południa Polski o bogatej historii to doskonały sposób na odpoczynek. Proponowane przez nas tradycyjne dania polskiej  kuchni pozwalają poczuć regionalną atmosferę miast leżących w rejonach łańcucha górskiego Sudety. Zapraszamy Cię nie tylko w okolicznościach turystycznych. Obiekt posiada salę do organizacji imprez okolicznościowych. Mamy możliwość organizacji innych imprez towarzyskich i wizyt grup zorganizowanych. Nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce by zapewnić sobie naszą dostępność dla ciebie na beztroski czas z przyjaciółmi.

Kawiarenka po Schodkach

W budynku hotelowym, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji mieści się nasza kawiarenka „Po Schodkach”. Jest to niewielkie, ale pełne klimatu miejsce, w którym zatrzymał się czas uwieczniony na starych fotografiach przedstawiających międzywojenny okres uzdrowiska Polanicy-Zdrój. Nasi Goście znajdą tu lokalne przewodniki, książki o historii regionu, atlasy przyrodnicze oraz czasopisma z ciekawostkami i legendami Sudetów. Podczas ciekawej lektury, Goście mogą się delektować wyśmienitą kawą, herbatą oraz pysznym, domowym ciastem, które pieczemy na miejscu. Na smakoszy czeskiego piwa czeka Opat, który przybył do nas z pobliskiego Bromowa. W ofercie kawiarenki są również zimne napoje i soki, a w okresie letnim ofertę wzbogacamy o lody, desery i koktajle owocowe.
Serdecznie zapraszamy do kawiarenki „Po Schodkach”, życzymy smacznego i miłej lektury.

Kawiarenka

Ilość miejsc: 15

Menu: śniadania, kawa, napoje, czeskie piwa,

Stołówka dla grup

Ilość miejsc 56

Menu: śniadania, obiady, kolacje

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty żywieniowej . Na życzenie gości indywidualnych i grup zorganizowanych przygotowujemy śniadania, obiady i kolacje ze świeżych produktów.
W przytulnej kawiarence można delektować się smakiem doskonałej kawy i domowego ciasta, które pieczemy na miejscu. Na smakoszy czeskiego piwa czeka Opat, który przybył do nas z pobliskiego Bromowa.

Pyszne lokalne domowe jedzenie!