Odkryj klimat campingu w górach

Camping w górach to doświadczenie, które łączy ze sobą wakacje pełne przygód, kontakt z naturą i oderwanie od zgiełku codzienności. Góry oferują niezapomniane widoki, czyste powietrze i wypoczynek dla tych, którzy lubią aktywnie spędzić czas.Campingowa atmosfera to bezcenne doświadczenie. Nasz Camping gwarantuje Ci cichy wypoczynek przy lesie, jednocześnie oferuje bliskość natury i atrakcji miasta. Camping Osir Polanica-Zdrój oddalony jest zaledwie 700m od parku zdrojowego, czyli Serca Polanicy.

 

Na obszarze ponad 1,14 ha, w otulinie pięknego starodrzewia, oferujemy 50 stanowisk dla kamperów i przyczep kempingowych oraz 50 miejsc namiotowych. Wszystkie stanowiska mają dostęp  do przyłączy elektrycznych oraz punktów poboru wody. Na terenie campingu, znajduje się pełne zaplecze sanitarne, altana biesiadna, domek z kominkiem, namioty z ławami oraz miejsce na grilla i ognisko. Jest to teren ogrodzony i dozorowany 24/7. Nasz camping jest idealnym miejscem do wypoczynku dla rodzin z dziećmi oraz grup zorganizowanych. Dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek jest również wspaniałym miejscem wypadowym do zwiedzania całej Kotliny Kłodzkiej. Dla naszych Gości przygotowaliśmy wiele atrakcji, takich jak: stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, tarcza do darta, nauka strzelania z łuku, możliwość wypożyczenia książek oraz gier planszowych dla dzieci i dorosłych.
Na terenie naszego Ośrodka znajduje się kawiarenka „Po Schodkach”, w której oferujemy wyśmienitą kawę, herbatę, pyszne domowe ciasto, duży wybór czeskich piw, zimne napoje, soki, lody, desery i koktajle owocowe. W sezonie letnim w naszej restauracji, Goście mogą zamówić śniadanie lub obiad.
Bliskie sąsiedztwo z miejskim kompleksem sportowo-rekreacyjnym, zapewnia możliwość spędzenia aktywnego wypoczynku bez opłat i dojazdów. W lipcu 2024 roku, zostanie oddany do użytku duży kompleks odkrytych basenów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników caravaningu do przyjazdu i wypoczynku na naszym Campingu w Polanicy-Zdroju.

 

POLE CAMPINGOWE

rv_hookup Ilość miejsc 50 park Otoczenie: Las

POLE NAMIOTOWE

camping Ilość miejsc 50 park Otoczenie: Las

Udogodnienia Pola Campingowego


warehouse
Domek grillowy

roofing
Altana

restaurant
Możliwość zamówienia śniadań

downhill_skiing
Narciarnia/Rowerownia

outdoor_grill
Możliwość skorzystania z grilla w wyznaczonym miejscu

local_fire_department
Możliwość skorzystania z ogniska w wyznaczonym miejscu (za opłatą)

local_parking
Parking

 

Wirtualny Spacer